Korekta lakieru

Renowacja lakieru to jedna z najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów. Polerowanie samochodu przywraca efektowy wygląd Twojego samochodu!

Renowacja lakieru samochodowego - jakich rezultatów można oczekiwać?

Proces renowacji powłoki lakieru samochodowego pozwoli usunąć wszelkie zarysowania, odpryski czy przebarwienia z elementów karoserii, bez konieczności ponownego nakładania lakieru. Dodatkowo lakier uzyska połysk, a jego kolor będzie bardziej nasycony - będzie wyglądał jak nowy. Ze względu na fakt, że lakier pokrywa większość widocznych elementów nadwozia, warto zadbać o jego stan, a tym samym polepszyć wygląd całego samochodu. Regeneracja lakieru to usługa, która niskim kosztem pozwala uzyskać salonowy wygląd samochodu i zwiększyć jego wartość rynkową.  Efekty po renowacji lakieru

Rewitalizacja lakieru sprawia, że usuwane są zarysowania, skazy, przebarwienia, zmatowienia, a także niewielkie odpryski. Ten zabieg detailingowy trwale przywraca, a nawet wzmacnia intensywność koloru i połysku lakieru. 

Karoseria wygląda efektownie przez długi czas po wykonaniu zabiegu renowacji oraz zabezpieczenia powłoką cermiczna, ze względu na fakt, że na powłoce zabezpieczającej nie gromadzą się zanieczyszczenia, a lakier jest chroniony przed promieniowaniem UV i czynnikami atmosferycznymi.  Jest to tańsza i zdecydowanie mniej inwazyjna metoda na uzyskanie salonowego wyglądu samochodu w porównaniu do ponownego lakierowania karoserii. 

Czym kierujemy się wykonując usługę renowacji lakieru?

Nasze doświadczenie, zorientowanie na potrzeby Klienta oraz dobór najlepszych dostępnych na rynku materiałów to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności. Wykonujemy precyzyjny pomiar grubości lakieru, co pozwala  w bezpieczny sposób usunąć odpowiednią warstwę lakieru . Dzięki temu zabiegowi, możliwe jest wielokrotne powtarzanie procesu regeneracji karoserii przy zachowaniu wysokiej grubości lakieru. Odpowiednio dobrany sprzęt, dokładność i czas poświęcany na dokładne oczyszczenie oraz przygotowanie samochodu pod renowację lakieru to czynniki, które traktujemy priorytetowo. Jedynie dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie wykonać usługę z należytą starannością i oddać naszemu Klientowi pojazd bez jakichkolwiek defektów na lakierze, błyszczący i o nasyconej barwie. 

Jaki samochód odbierzesz z naszego studia auto detailingu?

  • lśniący,
  • bez skaz na lakierze,
  • o intensywnym kolorze,
  • wyglądający, jak z salonu,
  • o wyższej wartości rynkowej.

Jak pracujemy?

Ingerencja w oryginalny lakier jest ograniczona do niezbędnego minimum i poprzedzona dokładną analizą jego stanu. Do każdego pojazdu powierzanego nam przez Klientów podchodzimy indywidualnie i dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania. Nasi klienci mają również możliwość wyboru najbardziej optymalnego dla ich auta rozwiązania - oferujemy zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną, kwarcową lub hybrydową. Poprawienie stanu wizualnego karoserii, a tym samym zadowolenie Klienta, to kwestie kluczowe w naszej pracy. Nie idziemy na skróty - zarówno jakość materiałów, środków i urządzeń używanych do renowacji lakieru, jak i staranność na każdym etapie tego zabiegu, pozwalają wykonać go w pełni profesjonalnie.

Szerszy zakres usług w pakiecie!

Nasze studio oferuje nie tylko zabieg renowacji lakieru, ale również korzystny pakiet zawierający tę usługę oraz dodatkowe procedury poprawiające wygląd pojazdu. Wybierając nasz pakiet, Klient zyskuje również odświeżone elementy chromowane na karoserii, niewidzialną wycieraczkę na przedniej szybie, posprzątane wnętrze samochodu, zabezpieczone felgi i wiele więcej! 


Dane kontaktowe