Zabezpieczenie foliami PPF

Folia ochronna na lakier to obecnie jedna z najpewniejszych metod ochrony karoserii samochodu. Folię PPF można stosować na dowolny element lakierowany w samochodzie. Bezbarwna folia PPF to bardzo wysoki połysk, duża odporność na szkodliwe oddziaływanie środowiska. Wycena aplikacji folii ochronnej jest dobierana indywidualnie, w zależności od zakresu prac oraz marki samochodu.

Folia ULTY NANO ULTRA Folia  została zaprojektowana w celu ochrony twojego samochodu przed odpryskami kamieni,
zadrapaniami oraz negatywnym działaniem warunków atmosferycznych .

Folia ochronna Ulty Nano ULTRA + to wysokowydajna, folia wykonana zalifatycznego TPU, o grubości 304 mikronów. Folia Nano Ultra + została
zaprojektowana w celu ochrony twojego samochodu przed odpryskami kamieni,zadrapaniami oraz negatywnym działaniem warunków atmosferycznych i jest najgrubsza na rynku.

Folia Nano Matt BLACK to nowa wysokowydajna folia o grubości 200 mikronów służąca do zmiany koloru pojazdu na czarny MATT, ponadto folia posiada właściwości samoregeneracyjne, hydrofobowe oraz zabezpiecza pojazd przed uszkodzeniami, nadając piękne matowe wykończenie.

Folia Nano Light BLACK Headlight wykonana z alifatycznego TPU o grubości 171 mikronów które zapewnia zmianę koloru reflektorów, a także zapobiega pękaniu, uszkodzeniu oraz starzeniu się. Ponadto folia Light BLACK charakteryzuje się przepuszczalnością światła na poziomie 55%.


Cena indywidualnie

Dane kontaktowe